• nowe

  ZAJMIJ SIĘ SWOIM BIZNESEM,
  A RESZTĘ ZOSTAW PROFESJONALISTOM !

 • Nowe

  DLA NOWYCH KLIENTÓW
  ATRAKCYJNE CENY

 • nowe

  ZAUFAŁO NAM JUŻ WIELU
  ZAUFAJ I TY!

Biuro Rachunkowe w BydgoszczyO Nas
Biuro Rachunkowe w Bydgoszczy

Księgowość BydgoszczJesteśmy prężnym i ambitnym zespołem. Wieloletnie doświadczenie zawodowe poparte odpowiednim wykształceniem zapewnia naszym klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Nasza spółka powstała wprawdzie dopiero w 2009 roku, ale pracę w księgowości rozpoczęłyśmy już w roku 1986.

 

Oferujemy pełen zakres usług księgowych i kadrowych, a przy tym profesjonalizm, zaufanie i miłą atmosferę.

 

Swoją wiedzą i umiejętnościami dzielimy się chętnie na prowadzonych przez nas kursach i szkoleniach, na których zarażamy kolejne osoby miłością do księgowości.

 

Pracujemy na profesjonalnych programach księgowych i kadrowych Insert GT oraz Ewka SQL, dzięki którym możemy w pełni sprostać oczekiwaniom Klientów.

 

Każda działalność jest inna, każdy Klient jest inny, każdy ma inne potrzeby, dlatego też do każdego podchodzimy indywidualnie, starając się jak najbardziej ułatwić Państwu rozliczenie prowadzonej działalności. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za prawidłowość rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędem Skarbowym.

 

Nasza dewiza

ZAJMIJ SIĘ SWOIM BIZNESEM,

A RESZTĘ ZOSTAW PROFESJONALISTOM !

 

Nasi Klienci cenią w nas to, że zawsze mogą liczyć na nasze doradztwo i pomoc, a wszystkie sprawy staramy się załatwić "od ręki", no może z wyjątkiem cudów... na to potrzebujemy paru dni.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą.

 

Zespół B&B 

Bogumiła Pasiut i Barbara Karpińska

 

Certyfikaty

Rzetelne Biuro Rachunkowe - Bydgoszcz